DIRECCIÓN – XERENCIA
Lois Orosa Nogueira Director – Xerente Ver info
Pilar Iglesias Oubiña Secretaria dirección Ver info
Rosa I. Fernández Acevedo Técnica superior xestión e administración Ver info
Bárbara H. Gesto Gesto Técnica administración Ver info
SUBDIRECCIÓN TÉCNICA
Ignacio López Cabido Subdirector técnico Ver info
DEPARTAMENTO DE SISTEMAS
Carlos Fernández Sánchez Administrador de sistemas Ver info
Pablo Rey Mayo Técnico superior de sistemas Ver info
Javier Cacheiro López Técnico superior de sistemas Ver info
Alejandro Feijóo Fraga Técnico de sistemas Ver info
Cecilia Grela Llerena Técnica superior de proxecto Ciencias Marinas Ver info
Pablo Prieto Rúa Técnico proxecto CCMM Ver info
Óscar Freire Rial Técnico de sistemas Ver info
DEPARTAMENTO DE COMUNICACIÓNS
Natalia Costas Lago Técnica superior comunicacións Ver info
Juan Villasuso Barreiro Técnico superior comunicacións Ver info
Iago Fernández Llovo Técnico Superior de proxecto Comunicacións Cuánticas Ver info
Dabid Barral Raña Técnico coordinador de proxecto PCCC Ver info
DEPARTAMENTO DE APLICACIÓNS E PROXECTOS
Andrés Gómez Tato Administrador de aplicacións e proxectos Ver info
José Carlos Mouriño Gallego Técnico superior de aplicacións e proxectos Ver info
Jorge Fernández Fabeiro Técnico superior de aplicacións Ver info
David García Selfa Técnico coordinador de proxecto FIBRATIC2 Ver info
Lorena Fernández Fernández Técnica superior investigadora IA Ver info
Gonzalo Ferro Costas Técnico superior de proxecto NEASQC Ver info
Manoel Rodríguez Calvo Técnico superior investigador IA Ver info
Manoel Anxo Rodríguez Moldes Técnico superior de proxecto SINFONIA Ver info
David Villar Cerqueira Técnico de proxecto SINFONIA Ver info
Mariamo Mussa Juane Técnica superior de proxecto PCCC Ver info
Daniel Failde Balea Técnico superior de proxecto PCCC Ver info
Guillermo Díaz Camacho Técnico superior de proxecto PCCC Ver info
Irais Bautista Guzmán Técnica de proxecto Quantum Spain Ver info
Francisco Yáñez Rodríguez Técnico superior de proxecto ESPLAG Ver info
José Daniel Viqueira Cao Técnico superior investigador predoutoral Ver info
Constantino Rodríguez Ramos Técnico superior proxecto Quantum Spain Ver info
Arnau Buñuel Muriscot Técnico superior proxecto COPERNICUS Ver info
Ángel Manuel Fernández Fernández Técnico superior proxecto SINFONIA Ver info
Álvaro Carballido Costas Técnico superior proxecto SINFONIA Ver info
DEPARTAMENTO DE TRANSFERENCIA TECNOLÓXICA
Ramón Basanta Cheda Administrador de transferencia tecnolóxica Ver info
Laura Martínez Calvo Técnica superior de proxecto EuroCC2 Ver info
Adela Penas Franqueira Técnica superior de proxecto EuroCC2 Ver info
DEPARTAMENTO DE SISTEMAS DE INFORMACIÓN XEOGRÁFICA
Francisco Landeira Vega Coordinador de SIX Ver info
Emilio Otero Mera Técnico SIX Ver info
Emilio Abad Vidal Técnico superior SIX Ver info
DEPARTAMENTO DE e-LEARNING
María José Rodríguez Malmierca Administradora de e-learning Ver info
Abraham Felpeto Guerrero Técnico superior analista Ver info
Abraham Martínez Gracia Técnico de proxecto Erasmus+ FABLABS Ver info
DEPARTAMENTO DE PROMOCIÓN E COMUNICACIÓN
Fernando Bouzas Sierra Administrador de promoción e comunicación Ver info
Raquel García Tiagonce Programadora Ver info
DEPARTAMENTO CONSERXERÍA
Miguel Arce Fernández Conserxe Ver info
Ramón Bustelo Pena Conserxe Ver info